in

MSCommunity BiH

Zajednica korisnika Microsoft tehnologija, IT profesionalaca, programera, entuzijasta i partnera u Bosni i Hercegovini.

Authority Partners Inc. Sarajevo, Senior Programmer C# / .NET / ASP.NET, Otvorena Pozicija

Last post 01-03-2011 23:42 by Enes. 6 replies.
Page 1 of 1 (7 items)
Sort Posts: Previous Next
  • 07-22-2010 14:20

• AminaK
    • Top 500 Contributor
    • Joined on 07-19-2010
    • Posts 1
    • Points 0

Authority Partners Inc. Sarajevo, Senior Programmer C# / .NET / ASP.NET, Otvorena Pozicija

Trazeno Znanje 

• C# / .NET / ASP.NET 
    • Objektno orjentisano programiranje  
    • Database design, MS SQL Server, stored procedures 

Pozeljno Znanje

• Napredno .NET programiranje  
    • Metodologije prozivodnje softvera  
    • Analiza poslovnih problema i kreiranje ideja za informaticka rjesenja  
    • Analiza i rjesavanje softverskih problema

Pozeljne Osobine 
    • Zelja za sticanjem novih znanja 
    • Odgovornost za preuzeti posao i fokus na zavrsavanje zadataka 
    • Samoinicijativa i kreativnost u pronalazenju rjesenja 
    • Uklapanje u timsko okruzenje i proces rada

Nudimo vam 
    • Mogucnost dodatne edukacije/skolovanja 

• Stalna i stimulativna primanja (bonuse)

Authority Partners je globalna softverska kompanija specijalizirana u razvoju poslovnih informacionih sistema. Nasi klijenti ukljucuju neke od najvecih svjetskih kompanija u finansijskoj, softverskoj, i telekomunikacionoj industriji. Ured u Sarajevu konstantno raste i pruza sansu kako iskusnim tako i mladim informaticarima da napreduju u karijeri i steknu najnovija znanja iz tehnologije i procesa pravljenja softvera. Trenutno trazimo vise C#/.NET programera svih nivoa iskustva i znanja. Javite nam se bez obaveza na: careers@AuthorityPartners.com nudimo vam ugodno radno okruzenje, lokaciju u samom centru Sarajeva, priliku da radite sa najnovijim tehnologijama i sticete iskustva u radu sa timovima iz Sjedinjenih Americkih Drzava.  

Filed under: , , ,
    • Post Points: 0
  • 07-28-2010 10:18 In reply to

• zir3
    • Top 10 Contributor
    • Joined on 01-24-2008
    • BiH
    • Posts 339
    • Points 0

Re: Authority Partners Inc. Sarajevo, Senior Programmer C# / .NET / ASP.NET, Otvorena Pozicija

Pohvle za post na mscommunity sajtu , predlazem da i dalje postavljate ovakve oglase pogotovo ukoliko imate potrebe za Junior programerima , u zajednici postoji par takvih aktivnih momaka :) Vezano za ovaj oglas , pozicija je veoma interesntna , ja licno sam u pregovorima s jednom drugom firmom ukoliko ne dodje do kvalitetnog dogovora prijavljujem se kod vas :)
    ................{-_-}..................
    .....{bio}{vidio}{radio}.....
    ...............{o_o}.................
  • 12-14-2010 23:36 In reply to

• Enes
    • Top 75 Contributor
    • Joined on 02-03-2008
    • Posts 13
    • Points 0

Re: Authority Partners Inc. Sarajevo, Senior Programmer C# / .NET / ASP.NET, Otvorena Pozicija

Jedan Repost.

API i dalje ima otvoreno vise mjesta za developere od junior pa na vise nivoa. Ako ima zainteresovanih obavezno se javite, necete se pokajati :)

Takodjer imamo otvoreno i nekoliko mjesta za QA testere.

• 12-15-2010 12:05 In reply to

Prije nekih 10 dana sam kontaktiran od strane firme kako bih potvrdio neke informacije. Međutim, nakon odgovora nisam dobio nikakvu povratnu informaciju, a mislim da sam trebao. Ovim putem bih zamolio AminuK da samo ovo provjeri.

Hvala

• 12-28-2010 19:13 In reply to

• maki
    • Top 75 Contributor
    • Joined on 04-24-2009
    • Sarajevo
    • Posts 15
    • Points 0

• 12-28-2010 22:10 In reply to

• xEXITx
    • Top 50 Contributor
    • Joined on 12-18-2009
    • Sarajevo
    • Posts 44
    • Points 0

Ja sam bio na razgovoru... Razgovor se vodi na bosanskom i traje oko 2 sata. Imat ces razgovor sa Jasminkom iz HR odjela i nekim od strucnjaka za tehnicki dio. Jako su ljubazni, prijatni i zaista brzo proleti tih 2 sata (barem sam ja toliko bio)... O njima mogu samo reci sve najbolje iako nisam primljen... Sretno na razgovoru !
  • 01-03-2011 23:42 In reply to

• Enes
    • Top 75 Contributor
    • Joined on 02-03-2008
    • Posts 13
    • Points 0

Ne znam sta bi sa Makijevim i Richovim postom, al evo da i ja dodam koju na temu.

Stvarno se trudimo da ovi intervjui budu sto ugodniji tako da se nemate sta brinuti i da imate tremu.

Radimo intervju iz dvije faze, u prvom dijelu koji radi Jasminka, pokusavamo da ocjenimo kandidata kao licnost. Radi specificnosti nase firme jako nam je bitno da osoba karakterom odgovara nasoj sredini.

Drugi dio, taj tehnicki intervju, koji radi neko od team lead-ova je tu da bismo odredili koje realno znanje posjeduje kandidat.

Ako nam odgovarate kao osoba, i ako imate u tom trenutku potrebno tehnicko znanje bit ce vam ponudjen posao, naravno na probni period. Tako da vam je intervju samo jedna provjera, a prava tek predstoji u praksi. Zato vam ne savjetujem da nesto nabrzaka procitate i tako pokusate na intervjuu impreisonirati, to se svakako kasnije vrati.

Posebna preporuka pocetnicima, znaci raji frisko sa faxa, danas nema izgovora za neznanje. Alati su bespaltni i dostupni, materijala za ucenje ima neograniceno, samo je potrebno malo dobre volje. API uvijek ima potrebu za novim i sposobnim programerima tako da se ne morate bojati da vam se trud nece isplatiti.

Enes

Page 1 of 1 (7 items)